Kodėl aš grįžtu prie senų įpročių?

Nesuprantu, kaip tai įvyko…ilgą laikotarpį nevartojau alkoholio ir man jo iš esmės nereikėjo, tačiau tam tikromis aplinkybėmis net nepastebėjau, kaip mano rankose atsirado taurė…

Dirbant su žmonių priklausomybėmis aš ištyrinėjau tokį, kaip – grįžimo prie senų įpročių mechanizmą.
Tai labai svarbu, nes kaip aš nesistengčiau, vis tiek yra tam tikras procentas žmonių, kuris su laiku sugrįžta prie seno neblaivaus gyvenimo.

Tyrinėdamas šį mechanizmą, aš pamačiau, kad grupė mokinių, praėjusi tą patį mokymo ciklą, gali turėti skirtingus rezultatus, tačiau kodėl? Taip, visi žmonės skirtingi….. ir tame yra atsakymas.

❗Ką daro tie žmonės, kurie atranda laisvę ir nesugrįžta prie seno gyvenimo? Kokios tų žmonių vertybės? Kaip jie žiūri į save ir į pasaulį, ir kas apskritai jiems yra svarbu? Jeigu mes suvoksime, kokie jie ir ką daro arba ko nedaro, mes atrasime būdą, KAIP NEGRĮŽTI ATGAL.

❗Taip pat jeigu mes išanalizuosime žmones, kurie nebegali atrasti laisvę ir grįžta į senas vėžes, jeigu suprasime, kokios šių žmonių vertybės, kaip jie žiūri į save ir į pasaulį. Kas jiems yra svarbu? Ką jie daro arba ko nedaro, mes sužinosime GRĮŽIMO ATGAL mechanizmo dėka.

Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad viską, ką Jūs skaitote, tai yra mano darbo su priklausomais asmenimis patirtis.
Jeigu Jūs iki šiol tai skaitote, jūs turėsite galimybę šiuos pavyzdžius pritaikyti savo gyvenime, nes nuo šio tyrimo priklauso Jūsų arba Jūsų artimųjų gyvenimo likimas. Tai yra neįkainojama patirtis ir geriau mokytis iš kitų, o ne iš savų klaidų, kadangi kiekviena padaryta klaida susijusi su alkoholiu ir kitais narkotikais gali tapti paskutine.

🔶 Žmonės, kurie GRĮŽTA į senas vėžes:
Mano praktikų metu aš pamačiau, kad būtent ši grupė žmonių turi iškraipytas vertybes.
Pagrindinės iškraipytos vertybės TAI DARBAS ir LAIKO IŠNAUDOJIMAS. Žmonės suteikia maksimaliai laiko, kad užsidirbti pinigų, nesirūpindami pakankamai savo mentaline – emocine – dvasine savijauta. Kiekvienas iš mūsų turime 24 valandas per parą ir mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo šio laiko sunaudojimo. Jeigu tu nori gyventi ramybėje, džiaugsme, harmonijoje, pažinti save ir gyventi blaiviai, kiek laiko iš 24 valandų tu tam skiri? Pas žmones, kurie GRĮŽTA, visada yra priežastis, kodėl jie neužsiima savęs pažinimu ir nesuteikia pakankamai laiko sąmoningumui. Įprastai jie sako: “AŠ NETURIU LAIKO”….

🔶 Pasiimkite popieriaus lapą ir minutėmis paskirstykite laiką, kur jūs šiandien jį išnaudojote. Ką šie dalykai, kuriems jūs skiriate laiką, duoda? Kokia yra Jūsų mentalinė – emocinė – dvasinė savijauta po jų? Tai yra prioriteto klausimas. Jūs tikrai turite laiko viskam, kas iš tiesų jums yra svarbu ir Jūs visada darote pasirinkimą: PVZ.: 22:00val. atėjote po sunkaus darbo namo ir žinote, kad keltis reikės 6:00 val., tad liko 8 val. iki pabudimo. Šioje vietoje jūs priimate sprendimą : kas jums svarbiau, 1val. paskaityti knygą ir miegoti 7 val. arba neskaityti knygos ir eiti miegoti?

Arba aš dirbu 12 valandų ir neskiriu laiko nei sau, nei savo šeimai, arba aš dirbu 10 valandų ir 2 valandas skiriu sau ir šeimai, tai ir yra pasirinkimas. Jeigu Jūs nesuvoksite, kad visur turi būti balansas, pats gyvenimas per duobes privers tai suvokti. Jeigu aš pats neskiriu laiko sau, gyvenimas pritrauks ligas, alkoholį arba dar kažkokį nemalonumą, kad tik aš suvokčiau ir pradėčiau rūpintis savimi.

🔶Gamta siekia pusiausvyros ir, arba jūs tai darote sąmoningai ir mėgaujatės procesu, arba gyvenimas per kančias privers jus tai padaryti. Kas Jus mylės, jeigu jūs patys nemylite savęs? Kas Jumis pasirūpins, jeigu Jūs patys nesirūpinate savimi? Kas jus gerbs, jeigu jūs negerbiate savęs? Gal laikas apmąstyti savo vertybes, iš naujo nustatyti dienos prioritetus ir skirti laiką iš tiesų svarbiems dalykams? Pavyzdžiui SAU…

Jūs galite pasakyti: “Aš negaliu…. aš turiu vaikų, šeimą, įsipareigojimus, tikslus ir daug kitų dalykų, turiu daug dirbti…. turiu pasiekti savo tikslą…”.
Taip, aš puikiai Jus suprantu ir noriu priminti, kas būna, kai įvyksta užgėrimas? Kas tada rūpinasi vaikais, šeima, kas siekia tikslus? Jūs žalojate save ir viską, kas su Jumis susiję. Po vieno užgėrimo reikia stengtis daug savaičių, kad atstatyti, kas buvo paprasta… O kaip santykiai, kaip reputacija? Ar visada išeina juos atstatyti? O sužaloti vaikai? Ar Jums pavyks atstatyti Jų psichiką?

PARAŠYKITE TAI DIDELĖMIS RAIDĖMIS GERIAUSIAI MATOMOJE VIETOJE NAMUOSE:
✨“MANO IR MANO ARTIMŲJŲ DŽIAUGSMAS, MEILĖ, SAUGUMAS, RAMYBĖ IR SĖKMĖ PRIKLAUSO NUO MANO BLAIVYBĖS, TODĖL PIRMIAUSIAI AŠ SKIRIU LAIKO SAU.✨

✨ KIEKVIENĄ DIENĄ AŠ PALAIKAU SAVO MENTALINĘ, EMOCINĘ IR ENERGETINĘ ŠVARĄ, NES TAI YRA SVARBIAUSIA.”✨

🔶 Mano analizė privedė dar prie vieno grįžimo atgal principo, jis vadinasi priežasties ir pasekmės dėsniu, arba KARMOS dėsniu.
Karma yra veiksmas, kuris visada priveda prie tam tikrų pasekmių. Jos gali būti kaip malonios, taip ir nemalonios.
Veiksmas būna fizinis, mentalinis, emocinis ir energinis. Šioje vietoje žmogus dažnai save apgaudinėja, sako, kad nori gyventi blaiviai, tačiau mintyse jis svajoja apie alkoholį, jis trokšta to seno gyvenimo, nori sugrąžinti tuos senus jausmus. Žmogus gali užslopinti tas mintis ir jų nematyti, bet ateis laikas, kai įvyks nekontroliuojamas noras prisigerti. Kol slaptai viduje žmogus NORI alkoholio, jokie kursai ir terapijos nepadės, nebent žmogus laikinai taps susilaikėliu. Jūs galite pasakyti: “NE, neturiu tokių minčių..”. Į tai aš galiu atsakyti, kad poreikis kvaišalams gali būti užprogramuotas emociniame arba energetiniame ligmenyje.

❗Visiems savo mokiniams aš visada kartoju, kad kursai, knygos, seminarai, konsultacijos, guru ir t.t. – tai įrankiai, tai metodika, kurią reikia taikyti, nes be Jūsų tai neveikia. VEIKIA TIK ŽMOGUS.
Šioje vietoje mokinys turi priimti 100% atsakomybę už savo rezultatą, tik jis gali save pakeisti.

Mes galime nagrinėti, kodėl nedingsta noras vartoti ir kodėl iki šiol kyla poreikis išgerti, jei gyvenimas ir taip žlugsta…
Tai labai plati tema ir apie tai aš parašysiu savo sekančiame poste, o dabar kviečiu Jus pažiūrėti į žmones, kurie negrįžta į senas vėžes.

🔶Žmonės, kurie NEGRĮŽTA į senas vėžes:
Iš tos kančios, kurias sukėlė alkoholis, jie pasimokė ir po šių situacijų tapo išmintingais žmonėmis. Savo alkoholizmą jie priemė kaip gyvenimo dovaną, kaip galimybę atsistoti ir pradėti gyventi kitaip.
Jie nustojo kažkur skubėti. Kai kurie sako: “Aš pasidaviau, nustojau priešintis, atmečiau savo tikslus, norus, ko nors troškimą, pasakiau gyvenimui: “Viskas, dabar aš klausysiu tavęs ir gyvensiu kitaip”…”.
Jie suprato, kad jiems pats svarbiausias dalykas gyvenime – JIE PATYS, jie suvokia, kad rūpintis, pirmiausia, reikia savimi, savo mentaline – emocine – dvasine savijauta. Jie rūpinasi savimi, medituoja, sportuoja, skaito atitinkamą literatūrą, bendrauja su bendraminčiais, dalyvauja įvairiuose mokymuose, jie kiekvieną dieną eina sąmoningumo, savęs pažinimo keliu. Jeigu yra pasirinkimas: medituoti ir mažiau miegoti, arba skaityti ir mažiau dirbti, jie renkasi saviugdą, nes tai jiems yra svarbiau.

✨Savo gyvenime jie pasirinko sąmoningai kurti pusiausvyrą – balansą, ir gyvenimas jiems nesuteiks skaudžių pamokų, kad jie kažką suvoktų.✨

Be abejo, yra dar nemažai faktorių, kurie daro įtaką žmogui prie grįžimo ar negrįžimo atgal, tačiau šie, atsižvelgiant į mano praktiką, vieni iš svarbiausių.
Pakilti į viršų nėra sunku, sunkiausia ten išlikti.
Lengva būti nušvitusiam vienuoline, bet sunkiau mieste, agresyvioje aplinkoje.
Gyventi blaiviai lengva, jeigu tu gyveni pasaulyje, kur visi blaivininkai, tačiau, deja, mes gyvename kitokiame pasaulyje.
Tam, kad gyventi taip, kaip jūs norite, reikia nesustojamai kiekvieną dieną rūpintis savimi ir tuo, kas iš tikrųjų jums svarbu.

SUSTOKITE………
APMĄSTYKITE, Į KOKĮ PRAGARĄ JŪS PATYS BĖGATE.
JŪS TURITE GALIĄ SUSTOTI IR KARDINALIAI PAKEISTI GYVENIMO KRYPTĮ.

Mylėkite save, gerbkite save, rūpinkitės savimi, Jūs esate savo gyvenimo ir likimo kūrėjas.
Palikite tai, kas buvo, nesirūpinkite tuo, kas bus, būkite čia ir dabar. Nusiimkite nuo savęs šiukšlių maišą, kuris sudarytas iš iškraipytų įsitikinimų, vertybių, pasaulėžiūros. Būkite savimi, Jūs esate gamtos dalis, esate unikalus ir daugiau tokio žmogaus, kaip Jūs, nebebus. Jūs esate šios visatos neatsiejama dalis ir jūs esate labai reikalingas, nes Jūs esate… Pajauskite savo unikalumą ir galią, padarykite žingsnį link savęs pažinimo ir jūs atrasite laisvę.🗝🙏

Su meile, S. Filipovic.💚🧡💛🙏

(Visited 66 times, 1 visits today)

Leave A Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *